Zostań finalistką drugiej edycji konkursu Polka XXI w. i zmieniaj świat!

Konkurs Polka XXI w. nagradza sukcesy kobiet w biznesie, nauce, kulturze, działalności NGO i nagłaśnia je na skalę ogólnopolską. Przed laureatkami i finalistkami otwiera nowe możliwości rozwoju i pozyskania partnerów do realizacji projektów.

7 kategorii, możliwości nawiązania wartościowych kontaktów, promocja działalności laureatek w ramach partnerów medialnych konferencji oraz organizatora.

Do 24 lutego 2023 r. trwa rekrutacja do drugiej edycji konkursu Polka XXI w. adresowanego do Liderek wyróżniających się swoją działalnością w ramach 7 kategorii: Przedsiębiorczość, Samorząd, Edukacja, Zdrowie, Działalność Społeczna, Innowacje i Nowe Technologie oraz Kultura.

Przepustką do finału jest przygotowanie i wysłanie do 24 lutego 2023 r. aplikacji poprzez stronę https://konkurspolka21.konfeo.com/  – Jak Twoja działalność wpływa na rozwój biznesu, społeczeństwa, ludzkości? Jaki jest jej zasięg? Jakie są efekty? Jakie są dalsze plany rozwoju?

Nagrodą dla finalistek jest udział w Gali Konkursowej zwieńczającej Konferencję Polka XXI w., która odbędzie się 8 marca 2023 roku w Hotelu Regent w Warszawie, a także promocja w ramach patronów medialnych wydarzenia oraz indywidualna sesja mentoringowa z wybitnymi przedstawicielami świata biznesu, nauki i polityki.

Rejestracja na Konferencję: https://polka21.konfeo.com/pl/groups